Twenty Eleven - en to hr_HR translation catalogue (122 entries)

en: % <span class="reply">comments &rarr;</span>
hr_HR: % <span class="reply">komentara &rarr;</span>

en: %1$s at %2$s
hr_HR: %1$s u %2$s

en: %1$s on %2$s <span class="says">said:</span>
hr_HR: %1$s u %2$s <span class="says">napisao:</span>

en: %s Theme Options
hr_HR: %s Opcije Teme

en: &larr; Older Comments
hr_HR: &larr; Stariji Komentari

en: &larr; Previous
hr_HR: &larr; Prethodno

en: 0 <span class="reply">comments &rarr;</span>
hr_HR: 0 <span class="reply">komentara &rarr;</span>

en: 1 <span class="reply">comment &rarr;</span>
hr_HR: 1 <span class="reply">komentar &rarr;</span>

en: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>
hr_HR: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> od </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Documentation on Theme Options</a>
hr_HR: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Dokumentacija o Opcijama Tema (en)</a>

en: <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
hr_HR: <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Forumi Podrške</a>

en: <b>%</b> Replies
hr_HR: <b>%</b> Odgovora

en: <b>1</b> Reply
hr_HR: <b>1</b> Odgovor

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
hr_HR: <span class="%1$s">Objavljeno u</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
hr_HR: <span class="%1$s">Označeno</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
hr_HR: <span class="meta-nav">&larr;</span> Stariji postovi

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
hr_HR: <span class="meta-nav">&larr;</span> Prethodno

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
hr_HR: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Objavljeno </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> u <a href="%3$s" title="Poveznica do slike pune veličine">%4$s &times; %5$s</a> u <a href="%6$s" title="Povratak u %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: <span class="sep">Posted on </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
hr_HR: <span class="sep">Objavljeno </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> autor </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: <strong>Color Scheme</strong>: You can choose a color palette of "Light" (light background with dark text) or "Dark" (dark background with light text) for your site.
hr_HR: <strong>Shema Boja</strong>: Možete izabrati paletu boja "Svijetlo" (svijetla pozadina sa tamnim tekstom) ili "Tamno" (tamna pozadina sa svijetlim tekstom) za vašu web stranicu.

en: <strong>Default Layout</strong>: You can choose if you want your site&#8217;s default layout to have a sidebar on the left, the right, or not at all.
hr_HR: <strong>Zadani Razmještaj</strong>: Ako želite možete izabrati da zadani razmještaj sadrži bočnu traku na lijevoj ili desnoj strani, ili da je uopće nema.

en: <strong>Link Color</strong>: You can choose the color used for text links on your site. You can enter the HTML color or hex code, or you can choose visually by clicking the "Select a Color" button to pick from a color wheel.
hr_HR: <strong>Boja Poveznice</strong>: Možete izabrati boju koja će se koristiti za tekstualne poveznice na vašoj web stranici. Možete unijeti HTML boju ili hex kod, ili možete vizualno izabrati klikom na "Odaberi Boju" gumb kako bi izabrali iz kotača boja.

en: About %s
hr_HR: O autoru %s

en: An optional widget area for your site footer
hr_HR: Opcionalno widget područje za podnožje vaše web stranice

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
hr_HR: Ispričavamo se, ali nema nikakvih rezultata za tražene arhive. Možda će pretraga pomoću pronaći srodni post.

en: Archives
hr_HR: Arhiva

en: Aside
hr_HR: Crtica

en: Author Archives: %s
hr_HR: Arhiva Autora: %s

en: Blog Archives
hr_HR: Blog Arhiva

en: Category Archives: %s
hr_HR: Arhiva Kategorije: %s

en: Chessboard
hr_HR: Šahovska ploča

en: Color Scheme
hr_HR: Shema Boja

en: Comment navigation
hr_HR: Navigacija komentara

en: Comments are closed.
hr_HR: Komentari su zatvoreni.

en: Content on left
hr_HR: Sadržaj lijevo

en: Content on right
hr_HR: Sadržaj desno

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr_HR: Nastavi čitati <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Daily Archives: %s
hr_HR: Dnevni Arhivi: %s

en: Dark
hr_HR: Tamna

en: Default Layout
hr_HR: Zadani Razmještaj

en: Default color: %s
hr_HR: Zadana boja: %s

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Featured
hr_HR: Istaknuto

en: Featured Post
hr_HR: Istaknuti Post

en: Featuring: %s
hr_HR: Predstavljamo: %s

en: Footer Area One
hr_HR: Prvo Podnožno Područje

en: Footer Area Three
hr_HR: Treće Podnožno Područje

en: Footer Area Two
hr_HR: Drugo Podnožno Područje

en: For more information:
hr_HR: Za više informacija:

en: Gallery
hr_HR: Galerija

en: Hanoi Plant
hr_HR: Biljka Hanoi

en: Image
hr_HR: Slika

en: Image navigation
hr_HR: Navigacija slike

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
hr_HR: Izgleda da ne možemo pronaći ono što tražite. Možda ponovna pretraga, ili jedna od ispod navedenih poveznica može pomoći.

en: Lanterns
hr_HR: Lampioni

en: Layout
hr_HR: Razmještaj

en: Leave a reply
hr_HR: Napiši odgovor

en: Light
hr_HR: Svijetla

en: Link
hr_HR: Poveznica

en: Link Color
hr_HR: Boja Poveznice

en: Link to %s
hr_HR: Poveznica za %s

en: Main Sidebar
hr_HR: Glavna Bočna traka

en: Main menu
hr_HR: Glavni Izbornik

en: Monthly Archives: %s
hr_HR: Mjecečni arhivi: %s

en: Most Used Categories
hr_HR: Najkorištenije Kategorije

en: Newer Comments &rarr;
hr_HR: Noviji Komentari &rarr;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr_HR: Noviji postovi <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next &rarr;
hr_HR: Sljedeće &rarr;

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr_HR: Sljedeće <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Nothing Found
hr_HR: Ništa nije pronađeno

en: Number of posts to show:
hr_HR: Prikaži koliko postova:

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hr_HR[0]: Jedna misao o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr_HR[1]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr_HR[2]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;

en: One-column, no sidebar
hr_HR: Jedan stupac, bez bočne trake

en: Overview
hr_HR: Predpregled

en: Page %s
hr_HR: Stranica %s

en: Pages:
hr_HR: Stranice:

en: Permalink to %s
hr_HR: Stalna veza na %s

en: Pine Cone
hr_HR: Borov Češer

en: Post navigation
hr_HR: Post Navigacija

en: Primary Menu
hr_HR: Primarni Izbornik

en: Proudly powered by %s
hr_HR: Ponosno pokreće %s

en: Quote
hr_HR: Citat

en: Recent Posts
hr_HR: Novi Postovi

en: Remember to click "Save Changes" to save any changes you have made to the theme options.
hr_HR: Ne zaboravite kliknuti "Snimi Promjene" kako bi snimili promjene koje ste napravili u opcijama teme.

en: Reply
hr_HR: Odgovor

en: Reply <span>&darr;</span>
hr_HR: Odgovor <span>&darr;</span>

en: Search
hr_HR: Traži

en: Search Results for: %s
hr_HR: Rezultati Pretrage za: %s

en: Select a Color
hr_HR: Odaberi Boju

en: Semantic Personal Publishing Platform
hr_HR: Osobna Semantička Izdavačka Platforma

en: Shore
hr_HR: Obala

en: Showcase Sidebar
hr_HR: Galerija Bočna Traka

en: Showcase Template
hr_HR: Predložak Galerije

en: Sidebar Template
hr_HR: Predložak Bočne trake

en: Skip to primary content
hr_HR: Skoči do primarnog sadržaja

en: Skip to secondary content
hr_HR: Skoči do sekundarnog sadržaja

en: Some themes provide customization options that are grouped together on a Theme Options screen. If you change themes, options may change or disappear, as they are theme-specific. Your current theme, Twenty Eleven, provides the following Theme Options:
hr_HR: Neke teme pružaju opcije za prilagođavanje koje su grupirane zajedno u ekranu Opcije Teme. Ako promijenite teme, opcije se mogu promijeniti ili u potpunosti nestati, jer su specifične za tu pojedinu temu. Vaša trenutna tema, Twenty Eleven, pruža sljedeće Opcije Teme:

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
hr_HR: Žalim, ali ništa se ne podudara sa vašim kriterijima pretraživanja. Molim pokušajte opet sa nekim drugim ključnim riječima.

en: Tag Archives: %s
hr_HR: Arhiva Oznaka: %s

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
hr_HR: Tema 2011 za WordPress je sofisticirana, lagana i prilagodljiva. Učinite ju svojom sa prilagodljivim izbornikom, slikom zaglavlja i pozadinom - zatim pođite dalje sa dostupnim opcijama teme za svjetlije ili tamnije sheme boja, korisničkim bojama poveznica, i izbora između tri rasporeda elemenata. Twenty Eleven dolazi opremljena sa predloškom Galerija stranice koja pretvara vašu početnu stranicu u galeriju kojom možete prikazati vaše najbolje uratke, izobiljem widgeta (bočna traka, tri podnožje područja i Galerija stranica sa widget područjem), i korisničkim "Ephemera" widgetom koji omogućuje prikaz vaših crtica, Poveznica, Citata, ili Status postova. Uključeni su i stilovi za ispis i za admin uređivač, podrška istaknute slike (kao korisničke slike zaglavlja na postovima i stranicama i kao velike slike na istaknutim "zalijepljenim" postovima), i specijalni stilovi za šest različitih post formata.

en: The sidebar for the optional Showcase Template
hr_HR: Bočna traka za opcionalni Predložak Galerije

en: Theme Options
hr_HR: Opcije Teme

en: This entry was posted by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hr_HR: Ovaj unos je objavio autor <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmarkirajte <a href="%3$s" title="Stalna veza do %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hr_HR: Ovaj unos je objavljen u %1$s i označen %2$s autor <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmarkirajte <a href="%3$s" title="Stalnu vezu do %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hr_HR: Ovaj unos je objavljen u %1$s i označen sa %2$s. Bookmarkirajte <a href="%3$s" title="Stalna veza na %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: This entry was posted in %1$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hr_HR: Ovaj unos je objavljen u %1$s autor <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmarkirajte <a href="%3$s" title="Stalnu vezu do %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hr_HR: Ovaj unos je objavljen u %1$s. Bookmarkirajte <a href="%3$s" title="Stalna veza na %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
hr_HR[0]: Ova galerija sadrži <a %1$s>%2$s fotografiju</a>.
hr_HR[1]: Ova galerija sadrži <a %1$s>%2$s fotografije</a>.
hr_HR[2]: Ova galerija sadrži <a %1$s>%2$s fotografija</a>.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
hr_HR: Ovo je pomalo sramotno, zar ne?

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hr_HR: Post je zaštićen lozinkom. Upišite lozinku kako bi vidjeli bilo koji komentar.

en: Title:
hr_HR: Naslov:

en: Trolley
hr_HR: Tramvaj

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
hr_HR: Pokušajte pregledati u mjesečnim arhivama. %1$s

en: Twenty Eleven Ephemera
hr_HR: Twenty Eleven Trenutno

en: Use this widget to list your recent Aside, Status, Quote, and Link posts
hr_HR: Upotrijebite ovaj widget kako bi prikazali vaše nedavne Crtice, Statuse, Citate, i Poveznica postove.

en: View all posts by %s
hr_HR: Pogledaj sve postove od %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr_HR: Pogledaj sve postove od %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Wheel
hr_HR: Kotač

en: Willow
hr_HR: Vrba

en: Yearly Archives: %s
hr_HR: Godišnji arhivi: %s

en: Your comment is awaiting moderation.
hr_HR: Vaš komentar čeka moderiranje.

en: the WordPress team
hr_HR: WordPress tim
