U subotu 23. svibnja 2026. godine u našoj samostanskoj crkvi sv. Vinka Paulskoga u Zagrebu, 37 ovogodišnjih krizmanika primilo je sakrament sv. potvrde. U ime mons. Dražena Kutleše, zagrebačkog nadbiskupa, za djelitelja sakramenta delegiran je mons. Zvonimir Sekelj, kanonik, koji je u koncelebraciji s preč. Franjom Jačmenicom, rektorom crkve sv. Vinka, zazvao Duha Svetoga na djevojke i mladiće koji su spremno i zahvalno primili pečat dara Duha Svetoga.